DUYURULAR

0Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

İnternetde Rastgele Sesli Sohbet Sitesi

İnternetde Rastgele Sesli Sohbet Sitesi

İnternet ortamında insanlar değişik hizmetlerden faydalanmaktadır. Gelişen teknoloji, her türlü hizmeti insanların ayakları altına getirmektedir. Globalleşen dünya üzerinde insanların gerek çalışma ortamlarından uzak kalmayı tercih etmeleri, gerekse yoğun bir süreçten uzaklaşıp tanımadığı insanlarla fikir alışverişinde bulunmak istemeleri onları internet üzerinden chat yapmaya yönlendirmektedir. Sesli Chat aynı zamanda sıkıcı bir günü veya anı heyecanlı ve daha güzel geçirilmesi için son zamanlarda tercih edilen bir iletişimsel olgudur. Evinizde, işyerinizde; internet ortamının sağlanabileceği her yerde bu olguyu gerçekleştirme fırsatı var. Rastgele Görüntülü sohbet yaparak karşınızda tanımadığınız insanların aynı konu veya farklı konular üzerinde hem fikir birliği hem de fikir ayrılığını düşüncelerinizle, Günü birlik yapılan her şeyden konuşma imkânı var. İnternetin insanlar için büyük bir nimet olduğunu kabul edersek, Chat olgusunun da bunun en verimli meyvesi olduğunu kabul etmemiz gerekir.

İnternet üzerindeki birçok sesli chat sitesi sadece yazışma kuralları çerçevesinde gerçekleşmektedir. Son zamanlarda insanların bu konudaki yoğun talepleri ile siteler, artık kendi bünyesinde yazışmanın yanında görsel hizmeti de ekleyerek chat olgusunun daha çok gerçeklik kazanmasını sağlamışlardır. Bilinmelidir ki bir olgunun daha çok bellekte iz bırakması veya başka bir ifadeyle olgunun daha etkili olması birden fazla duyu organımızla algılanmasıyla doğru orantılı olarak artmaktadır.

Rastgele Görüntülü sesli sohbet işte tam da bu chat olgusunu daha çok etkili kılmak için verilen hizmetlerdendir. İnternet bağlantısı ve bağlantıyı sağlayan cihazın kameralı olması Kameralı Chat yapmak için yeterli. Rastgele Görüntülü sesli sohbet size yazışma ile beraber görsel bir imkân sunarak hem kendi bulunduğunuz ruh halini karşıdakine yansıtmayı hem de karşınızdakinin ruh halini anlamanızı sağlar. Her geçen gün artan nüfus, insan arayışlarının artması ve değişmesi internet’te bu gibi artalan düzeyde hizmetlerin varlığını gerekli kılıyor.

Hangi konuda sohbet etmek isterseniz, hangi kategoride tartışmak, tanışmak isterseniz isteyin chat sitelerinde uygun kategori ve odaya girerek kendinize bir muhatap bulmak mümkündür. Her ne kadar sanal ortam aracılığı ile bir iletişim safhası içerisinde olsanız da sonuçta bu sitelerdeki kişileri kamerada görüntülü chat yaparken gerçek kişiler olduğunu anlaşılmaktadır. Canınız mı sıkıldı hemen bir üyelikle birbirinden farklı binlerce bayan veya erkekle chat yapmak sizin elinizde

Yazar : Carrot34
05 Tem 2018
726 Görüntüleme

Tags:


 1. Masal

  06/07/2018 01:10  

  www.bizefsaneyiz.com Dostluğun tek adresi.Bizde dostluklar bakidir;biz sanal deyil gerçek dostlarız gerçek dost arayanlara selam olsun buyursun.

 2. SeherVakti : ..

  06/07/2018 00:55  

  Bizefsaneyiz sitesi.Seviyeli yaşfarkı gözetilmeden sohbet eglenilen müzik dinlenilen aile bireyleri gibi saygı sevgi içinde mutluyuz.Aynıdüşüncede olan dostları bekleriz. SeherVakti : ..

 3. meral

  05/07/2018 13:55  

  www.bizefsaneyiz ailesi Bir dost edinmenin en iyi yolu dost olmaktır.saygılarımla.

 4. bulent

  05/07/2018 13:07  

  www.bizefsaneyiz. Hayatta bir canın olsun, bir de can dostun… Her can dediğin dost olmaz haberin olsun, candan dostlara selam olsun.

 5. seyhan

  05/07/2018 13:05  

  www.bizefsaneyiz.com İyi Dostlar Yıldızlar gibidir Herzaman Göremessin ama bizefsaneyizde olduklarını bilirsin sevgı saygılar

 6. davut

  05/07/2018 12:57  

  www.bizefsaneyiz.com Baki dostluk adına nicе dilеklеr vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüllеr vardır. Mеsafеlеr araya sеt çеkmişsе nе çıkar. Sеvgidе birlеşеn yürеklеr vardır.. can doslaıma selam olsun

 7. Anavatan

  05/07/2018 12:46  

  www.bizefsaneyiz.türkün bizden başka dost türk yoktur saygılarımla doslarım

 8. burak

  05/07/2018 12:43  

  Dostlarımla beraber olduğum zaman yalnız değilim. O dakikadan sonra da iki kişi değiliz. cunku can dostuz

 9. mujde

  05/07/2018 12:41  

  www.bizefsaneyiz. Dostluk unutulmayacak kadar güzel, ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir. tıpkı bizefsaneyiz gibi

 10. samet

  05/07/2018 12:19  

  www.bizefsaneyiz tüm değerli dostlarıma selam olsun

 11. buket

  05/07/2018 12:05  

  www.bizefsaneyiz.com harika dostluğun tek adresı

 12. cengız

  05/07/2018 11:54  

  www.bizefsaneyiz.com dostluk aile yerı

Gönder