DUYURULAR

0Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kamerali Chat Sitesi

Kamerali Chat Sitesi

 

Tabii ki Kamerali chat siteleri Türkiye itibari ile arama sonuçlarında belirli bir yere kadar sitenin varlığını görmek mümkün görüntülü chat siteleri nin sonu yoktur ibaresini kullanmak kesinlikle yanlıştır. internet ortamının dev bir ortam olduğunu düşünen arkadaşlar görüntülü chat sitelerindeki ortamında dev olduğunu düşünebilirler ama uzun süre görüntülü chat sitelerine takılan Arkadaşlar bu siteleri ziyaret eden takip eden kişilerin sayılarının da aynı kişilerle sınıfta olduğunu görmek de deliler yeni yüzler ararken sürekli aynı yüzleri görme ihtimalinin de yüksek olduğunu tavsiye etmekteyiz.

 

Türkiye'de ve dünyada kendini yukarlarda gösteren paylaşım platformları olduğu için görüntülü chat siteleri de bu paylaşımda yeteri kadar gelişmediği için sadece görüntülü ve Kamerali chat sitelerini tercih eden insanlar ile kısıtlı kaldığını görmekteyiz bağlı bulundukları görüntülü chat sitelerinde sorumlu yaşayan gruplar kendilerine yepyeni görüntülü chat siteleri açtığını görmekteyiz bu oluşumlar yıllardır devam ettiği için hala aynı şekilde varlıklarını sürdürmeye devam etmektedir.

Türkiye'nin en eski en kalabalık   yeni yüzlerin sürekli olduğu yeni arkadaşlıkları devamını getirebileceğiniz görüntülü chat siteleri arasında en iyi olan Bizefsaneyiz.CoM, sitesinde görüntülü chat sizleri beklemektedir.

Görüntülü Chat sitemizde cezalar

  1. Kamerali Sohbet Odası engeli vermek
  2. Kamerali Chat Odasında Gag vermek
  3. Görüntülü Chat odalarından engel vermek
  4. Görüntülü Chat sitesinden temelli atmak Banlamak

Cezalar saatlik yada günlük yada daha uzun süreli olabilir. Bu sebepten  odalarında saygılı bir şekilde Sesli chat ve görüntülü sohbetimizi edip ortam kuralım huzur ve mutluluk için Teşekkürler Görüntülü chat sitemize geldiğiniz için

 

Not: Görüntülü ve kamerali Chat sitemizin odalarında site ve oda kurallarına uyalım. Görüntülü Chat oda kurallarına ve site kurallarını uymayan sohbeti bozan huzursuzluk cıkaran arkadaşlarımız site dışına atılacak ve saygısızlıgın şiddetine göre cezalandırılacaktır.

 

Yazar : SoYLu
12 Haz 2018
592 Görüntüleme


Gönder